MEGAFOTO … alebo meno, ktoré o sebe povie všetko


Naša predajňa

… kamenná predajňa
Nie je úplne bežné, aby mal „e-shop“ kamennú predajňu, no rozhodne to má svoje veľké výhody pre zákazníkov. Tak v prvom rade viete, že za webovou stránkou sú skutoční ľudia a nejde o nejaký virtuálny obchod, ktorý pri prvom probléme zmení doménu. Druhá výhoda je možnosť prísť osobne, obzrieť si ponúkaný tovar a poradiť sa s ľuďmi, ktorí sú skutoční špičkoví odborníci. S najnovšou fototechnikou sú v predajni v každodennom kontakte, a preto vám dajú informácie „z prvej ruky“. Vedia vám priamo na mieste ukázať a vysvetliť, aké riešenie je šité priamo pre vás, prípadne vám poskytnúť informácie o vhodnosti či nevhodnosti vami zvoleného riešenia.


Oddelenie fototechniky

… vyše 40 000 vybavených objednávok
Megafoto prevádzkuje svoj internetový obchod s kamennou predajňou už od roku 2003. V roku 2009 sa predajňa presťahovala do väčších priestorov na Račianskej ulici, kde na ploche 250 m2 okrem predajne prevádzkuje aj fotoateliér. V roku 2010 sa tieto rozšírili ešte aj o veľkoformátovú tlač fotografií. K spokojnosti svojich zákazníkov vybavili už viac ako 40 000 objednávok, čo je skutočne viac ako dosť.

… individuálny prístup
Tím Megafoto tvoria skutoční fotografi, ktorí majú bohaté skúsenosti a fotografovaniu sa aj sami aktívne venujú už roky vo svojom voľnom čase. Ak náhodou existujú nejaké otázky, na ktoré nepoznajú odpoveď ihneď „z hlavy“, vedia, kde ju majú hľadať. Individuálny prístup oceníte, či už sa radíte medzi profesionálov, alebo patríte k menej zainteresovaným a vaše rozhodnutie potrebuje viac času a informácií.

… široký výber
Obzrieť si zblízka, poťažkať, ale aj vyskúšať si môžete skvosty od popredných svetových výrobcov ako Canon, Nikon, Panasonic, Sony, Olympus, Pentax, Leica a ďalších. Samozrejmosťou je aj značkové príslušenstvo v podobe nových objektívov, bleskov, akumulátorov, filtrov, transportných brašien a pod. Nájdete tu tiež široký výber prepojovacích káblov, čítačiek a praktických pamäťových médií.
 


Oddelenie fotobrašní

… štúdiová technika
Štúdiových profesionálov poteší široká ponuka profesionálnych svetiel, generátorov, prípadne iného štúdiového vybavenia, ktoré môže byť inšpiráciou k vybudovaniu alebo vynoveniu vášho domáceho alebo profesionálneho ateliéru. Za zmienku tiež stojí veľmi rozsiahla ponuka ďalekohľadov – od tých menších a lacnejších pre bežných výletníkov až po profesionálne ďalekohľady s cenou v tisíckach eur.

… aj na splátky bez navýšenia
Kamenná predajňa MEGAFOTO je vám k službám v Bratislave na Račianskej 81 každý pracovný deň od 10.00 do 18.00. V sobotu medzi 10.00 – 13.00. Internetový obchod má, pochopiteľne, otvorené nonstop. V predajni MEGAFOTO nájdete skutočne MEGA výber. Pokiaľ vám práve chýba hotovosť, môžete využiť výhodný nákup na splátky bez navýšenia. Pokiaľ máte Bratislavu trochu od ruky, alebo proste chcete ušetriť čas, môžete využiť aj nakupovanie cez internet. Za dopravu kuriérskou službou a doručenie do vášho domu (alebo do práce) zaplatíte vždy iba 4 €. Pri takejto cene sa neoplatí váhať, nemyslíte? Mesačne využije služby posielania tovaru na celé Slovensko viac ako päťsto zákazníkov.

… môžete vrátiť tovar
bez udania dôvodu Vždy nakupujete bez rizika, pretože internetové obchody majú zo zákona garantovanú 7-dňovú lehotu, počas ktorej musia tovar bez ďalších otázok prijať späť a vrátiť vám peniaze. MEGAFOTO túto lehotu pre vás ešte predĺžil – na plné 3 týždne! Nemusíte sa preto obávať, že by ste nestihli vrátiť tovar, ktorý sa vám nebude páčiť alebo vám jednoducho nebude vyhovovať. Môžete tak, samozrejme, urobiť aj bez udania dôvodu.

… Megafoto ako Nikon Profi Partner
Výnimočnosť Megafoto podtrhuje aj fakt, že sú Nikon Profi Partner. Tento certifikát, udeľovaný na základe veľmi prísnych kritérií, je ďalším dôkazom, že v predajni nájdete naozaj profesionálne vyškolený personál aj pre profi techniku. Na Slovensku ho majú iba tri predajne. Umožňuje im okrem iného predávať exkluzívne aj špičkové profesionálne zrkadlovky ako Nikon D4 alebo Nikon D800E.

… ešte viac informácií
nájdete na vynovenej a teraz o dosť prehľadnejšej stránke www.megafoto.sk, na sociálnej sieti Facebook (www. facebook. com/megafoto) alebo Twitter (twitter.com/megafoto_sk). Ak uprednostňujete video, rozhodne neobíďte videokanál na
YouTube
stránkach www.youtube.com/MegaFotoTV.

Author: Ľubomír Púpala

Share This Post On

Submit a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *